Tvorba www stránek Olomouc

Jste živnostník a nebo vlastníte firmu nabízející služby či produkty? Pak si jistě uvědomujete, že bez www stránek se dnes neobejdete. Webové stránky jsou nejsnadnější cestou, jak propagovat své služby a produkty. Vytváření www stránek nás baví, jen díky tomu se můžeme neustále zdokonalovat a svým klientům nabízet profesionální servis ale zároveň příjemné a dostupné ceny. Tvorba www stránek Olomouc je tu pro vás - kontaktujte nás nezávazně ještě dnes.

Tvorba jednoduchých firemních webových stránek

Živnostník zpravidla nepotřebuje www stránky s administrací. Živnostník se musí věnovat hlavně svému řemeslu a na upravování a aktulizování www stránek prostě nemá čas. Právě živnostníkům nabízíme jednoduché ale přitom dokonale funkční www stránky za ceny dostupné opravdu všem. I tyto www stránky jsou již v základu tvořeny responzivní - tzn., že se tyto internetové stránky správně zobrazí i na tabletu nebo telefonu, což je v dnešní době již naprostý základ. A pokud se takové www stránky správně a kvalitně otextují a posléze se provede i SEO, tak i takové jednoduché a levné www stránky se umí prosadit a umístit na výborných pozicích ve výsledcích jak na seznam.cz, tak na google.cz.

Jednoduchý ale šikovný web

Příkladem mohou být webové stránky www.palivovedrevo24.cz, www.mzcnc.cz, www.slejvarna.cz, www.flexfactory.cz.

Ukázka jednoduchých webových stránek
Ukázka velkého webu

Tvorba webových stránek s administrací

Jestliže vlastníte společnost nebo firmu, která nabízí více druhů služeb, produktů a budete chtít www stránky často aktualizovat a upravovat, tak jsou právě vám určeny www stránky s administrací. Administrace wwww stránek je přehledná a velmi rychle se ji naučí ovládat opravdu úplně každý. Díky administraci můžete sami aktualizovat a doplňovat velkou většinu obsahu www stránek. I tyto www stránky jsou responzivní, díky čemuž se správně zobrazují i na mobilech a tabletech.

Řešení na míru

Příkladem mohou být webové stránky www.pracujvbrasty.cz, www.loziskavilim.cz, www.skolkyhorak.cz.

Orientační ceník tvorby www stránek

Ceny zde uvedené jsou pouze orientační, vždy záleží na konkrétních přáních a požadavcích klientů, od nichž se odvíjí výsledná cena.

Malý web

Ideální pro řemeslníky nebo menší firmy

od6490

Jednoduché stránky bez administrace pro menší firmy

  • 5 podstránek
  • Responzivní design
  • Bez administrace

Firemní web

Firemní web s plnohodnotnou administrací

od10.490

Stránky s administrací pro snadnou editaci obsahu

  • 5 podstránek
  • Responzivní design
  • S administrací

Zašlete nám poptávku

Potřebujete nový web nebo zlepšit pozice ve vyhledávačích?

Poslat nezávaznou poptávku