Tvorba e-shopu

Máte produkty, který byste rádi prodávali online? V tom případě potřebujete e-shop, tedy internetový obchod. Nabízíme vám vytvoření jak jednoduchých a levných e-shopů, tak tvorbu rozsáhlých a složitých online obchodů. Svým klientům nabízíme jak profesionální servis, tak příjemné ceny.

Tvorba jednoduchého e-shopu

Mnoho živnostníků nevyžaduje rozsáhlé a složité internetové obchody za desítky tisíc. Pokud hledáte jednoduchý internetový obchod pro pár produktů, je toto řešení tím pravým. Nabízíme vám jednoduchý ale dokonale funkční e-shop za ceny dostupné skutečně všem. E-shop je již v základu responzivní - tzn. že se správně zobrazí i na tabletu nebo telefonu. A pokud se e-shop dobře otextuje a provede se SEO, tak i takový jednoduchý a levný e-shop dokáže obsadit krásné pozice ve výsledcích jak na seznam.cz, tak na google.cz. Pro e-shop můžeme naprogramovat i export do srovnávačů zboží jako je heureka.cz nebo zbozi.cz.

Příkladem může být například e-shop prodejce zahradní hadice na vodu www.zahradnihadicenavodu.cz.

Tvorba e-shopu

Tvorba rozsáhlých e-shopů

Pokud nabízíte široké portfolio produktů a online obchod má být stěžejním zdrojem vašich příjmů, pak vám můžeme nabídnout tvorbu rozsáhlého e-shopu na míru. E-shop je vč. přehledné administrace a lze jej po dohodě napojit na nejrůznější účetní a skladové systémy. Samozřejmostí je opět responzivní design, díky čemuž se e-shop dobře zobrazuje i na mobilních zařízeních.

Zaujali jsme vás? Tak nám pošlete nezávaznou poptávku