Tvorba webových stránek

Bez internetových stránek se dnes neobejde žádná firma. Každý živnostník potřebuje své www stránky. Nás tvorba webových stránek baví, jsme v tom dobří a svým klientům nabízíme jak profesionální servis, tak příjemné ceny.

Tvorba jednoduchých firemních www stránek

Je nám jasné, že ne každý potřebuje složitý web s administrací, kterou stejně nikdy nevyužije. Živnostník se potřebuje věnovat svému řemeslu a nemá čas na to, aby aktualizoval obsah na webových stránkách. Pro živnostníky nabízíme jednoduché webové stránky za ceny dostupné skutečně všem. Stránky jsou již v základu responzivní - tzn., že se krásně zobrazí i na telefonu nebo tabletu. A pokud se stránky dobře otextují a provede se SEO, tak i takový jednoduchý a levný web dokáže obsadit krásné pozice ve výsledcích jak na seznam.cz, tak na google.cz.

Příkladem mohou být webové stránky www.palivovedrevo24.cz, www.mzcnc.cz, www.bytovestanice.cz, www.hutnimaterialprerov.cz, www.hutnimaterialprerov.cz.

Palivové dřevo Olomouc

Tvorba webových stránek s administrací

Pokud máte firmu nabízející více druhů služeb, potřebujete webové stránky často aktualizovat, jezdíte na různé akce a veletrhy, pak jsou právě vám určeny webové stránky s administrací. Administrace webových stránek je jednoduchá a snadno se ji každý naučí ovládat. Díky administraci si můžete sami editovat a aktualizovat velkou část obsahu webových stránek. Stránky jsou responzivní, díky čemuž se dokonale zobrazují i na mobilních zařízeních.

Příkladem mohou být webové stránky www.ceska-fotoskola.com, www.loziskavilim.cz, www.skolkyhorak.cz.

Česká fotoškola

Zaujali jsme vás? Tak nám pošlete nezávaznou poptávku