Tvorba webových stránek Olomouc

Internetové stránky dnes potřebuje každá firma. Každý živnostník potřebuje své www stránky, aby mohl snadno a rychle propagovat své služby. Tvorba webových stránek nás baví, jsme v tom dobří a svým klientům nabízíme jak profesionální servis, tak velmi příjemné ceny, díky kterým jsou kvalitní webovky dostupné doslova všem. Olomouc je město, kde nás najdete. Rádi za vámi přijedeme - neváhejte nás kontaktovat.

Tvorba jednoduchých firemních www stránek

Ne každý živnostník potřebuje složitý web s administrací, kterou nevyužije buď vůbec nebo minimálně. Živnostník se potřebuje věnovat svému řemeslu a mnohdy zkrátka nemá čas na aktualizace webu, přidávání textů, fotografií apod. Pro tyto případy nabízíme jednoduché ale dokonale funkční webové stránky za ceny dostupné skutečně všem. Stránky jsou samozřejmě již v základu responzivní - tzn., že se krásně zobrazí i na telefonu nebo tabletu, což je dnes naprostý základ. A pokud se webové stránky dobře otextují a provede se SEO, tak i jednoduchý web se dokáže umístit na krásné pozice ve výsledcích jak na seznam.cz, tak na google.cz.

Příkladem mohou být webové stránky www.palivovedrevo24.cz, www.mzcnc.cz, www.bytovestanice.cz, www.hutnimaterialprerov.cz, www.hutnimaterialprerov.cz.

Palivové dřevo Olomouc

Tvorba webových stránek s administrací

Pokud máte firmu nabízející více typů služeb, chcete stránky často aktualizovat a jezdíte na veletrhy, pak jsou právě vám určeny webové stránky s administrací. Administrace webových stránek je jednoduchá a snadno se ji naučí ovládat úplně každý. Díky administraci si můžete sami upravovat a aktualizovat většinu obsahu webových stránek. Stránky jsou responzivní a díky tomu se dobře zobrazují i na mobilních zařízeních.

Příkladem mohou být webové stránky www.ceska-fotoskola.com, www.loziskavilim.cz, www.skolkyhorak.cz.

Česká fotoškola

Zaujali jsme vás? Tak nám pošlete nezávaznou poptávku