Tvorba e-shopu

Máte produkt, který byste rádi prodávali online? V tom případě potřebujete e-shop, tedy internetový obchod. Nabízíme vám vytvoření jak jednoduchých a levných e-shopů, tak tvorbu rozsáhlých a složitých online obchodů.

Tvorba jednoduchého e-shopu

Mnoho živnostníků nevyžaduje rozsáhlé a složité internetové obchody za desítky tisíc. Pokud hledáte jednoduchý internetový obchod pro pár produktů, je toto řešení tím pravým. Nabízíme vám jednoduchý ale dokonale funkční e-shop za ceny dostupné skutečně všem. E-shop je již v základu responzivní - tzn. že se správně zobrazí i na tabletu nebo telefonu. A pokud se e-shop dobře otextuje a provede se SEO, tak i takový jednoduchý a levný e-shop dokáže obsadit krásné pozice ve výsledcích vyhledávání jak na seznam.cz, tak na google.cz. Pro e-shop můžeme naprogramovat i export do srovnávačů zboží jako je heureka.cz nebo zbozi.cz.

Malý ale šikovný e-shop

Příkladem může být e-shop prodejce zahradní hadice na vodu www.zahradnihadicenavodu.cz.

Ukázka malého e-shopu
Ukázka velkého e-shopu

Tvorba rozsáhlých e-shopů

Pokud nabízíte široké portfolio produktů a online obchod má být stěžejním zdrojem vašich příjmů, pak vám můžeme nabídnout tvorbu rozsáhlého e-shopu na míru. E-shop je včetně přehledné administrace a lze jej po dohodě napojit na nejrůznější účetní a skladové systémy. Samozřejmostí je opět responzivní design, díky kterému se e-shop dobře zobrazuje i na mobilních zařízeních.

E-shop na míru

Příkladem může být e-shop výhradního distributora míčů značky Mikasa www.mikasa.cz.

Orientační ceník tvorby e-shopů

Ceny zde uvedené jsou pouze orientační, vždy záleží na konkrétních přáních a požadavcích klientů, od nichž se odvíjí výsledná cena.

Malý e-shop

Online obchod pro menší sortiment zboží

od9.490

E-shop vhodný pro menší počet produktů

  • až 10 produktů
  • Responzivní design
  • Bez administrace

E-shop

Klasický internetový obchod s administrací

od24.490

E-shop vhodný pro menší počet produktů

  • Doplňky na míru
  • Responzivní design
  • S administrací

Zašlete nám poptávku

Potřebujete nový web nebo zlepšit pozice ve vyhledávačích?

Poslat nezávaznou poptávku