Tvorba webových stránek Olomouc

Internetové stránky dnes potřebuje každá firma. Každý živnostník potřebuje své www stránky, aby mohl snadno a rychle propagovat své služby. Tvorba webových stránek nás baví a svým klientům nabízíme jak profesionální servis, tak velmi příjemné ceny, díky kterým jsou kvalitní webovky dostupné doslova všem. Olomouc je město, kde nás najdete. Rádi za vámi však přijedeme kamkoliv - neváhejte nás kontaktovat.

Tvorba jednoduchých firemních webových stránek

Ne každý živnostník potřebuje složitý web s administrací, kterou nevyužije buď vůbec nebo minimálně. Živnostník se potřebuje věnovat svému řemeslu a mnohdy zkrátka nemá čas na aktualizace webu, přidávání textů, fotografií apod. Pro tyto případy nabízíme jednoduché ale dokonale funkční webové stránky za ceny dostupné skutečně všem. Stránky jsou samozřejmě již v základu responzivní - tzn., že se krásně zobrazí i na telefonu nebo tabletu, což je dnes naprostý základ. A pokud se webové stránky dobře otextují a provede se SEO, tak i jednoduchý web se dokáže umístit na krásné pozice ve výsledcích jak na seznam.cz, tak na google.cz.

Jednoduchý ale šikovný web

Příkladem mohou být webové stránky www.palivovedrevo24.cz, www.mzcnc.cz, www.slejvarna.cz, www.flexfactory.cz.

Ukázka jednoduchých webových stránek
Ukázka velkého webu

Tvorba webových stránek s administrací

Pokud máte firmu nabízející více typů služeb, chcete stránky často aktualizovat a jezdíte na veletrhy, pak jsou právě vám určeny webové stránky s administrací. Administrace webových stránek je jednoduchá a snadno se ji naučí ovládat úplně každý. Díky administraci si můžete sami upravovat a aktualizovat většinu obsahu webových stránek. Stránky jsou responzivní a díky tomu se dobře zobrazují i na mobilních zařízeních.

Řešení na míru

Příkladem mohou být webové stránky www.pracujvbrasty.cz, www.loziskavilim.cz, www.skolkyhorak.cz.

Orientační ceník tvorby www stránek

Ceny zde uvedené jsou pouze orientační, vždy záleží na konkrétních přáních a požadavcích klientů, od nichž se odvíjí výsledná cena.

Malý web

Ideální pro řemeslníky nebo menší firmy

od6490

Jednoduché stránky bez administrace pro menší firmy

  • 5 podstránek
  • Responzivní design
  • Bez administrace

Firemní web

Firemní web s plnohodnotnou administrací

od10.490

Stránky s administrací pro snadnou editaci obsahu

  • 5 podstránek
  • Responzivní design
  • S administrací

Zašlete nám poptávku

Potřebujete nový web nebo zlepšit pozice ve vyhledávačích?

Poslat nezávaznou poptávku